Liczba długów: 44 737
Łączna wartość długów: 1 110 703 389,19 zł

Windykacja na etapie polubownym

Pierwszy etap — polubowny

Pomagamy w odzyskiwaniu należnych pieniędzy od nieuczciwych klientów.

Windykacja na etapie polubownym — jak to wygląda?

Windykacja na etapie polubownym polega na dążeniu do dobrowolnej spłaty należnych Ci pieniędzy przez dłużnika.

Ten etap rozpoczynamy niezwłocznie po otrzymaniu odpowiednich dokumentów i podpisaniu umowy, w której powierzasz nam swoją sprawę na okres 1 miesiąca poprzez cesję wierzytelności. Rozpoczęcie działań na etapie polubownym nic Cię nie kosztuje. W przypadku odzyskania długu pobierzemy jedynie poprzednio uzgodnioną prowizję. Umowa z nami obejmuje tylko zlecenie na konkretnego dłużnika. Bez abonamentu.

Jakie konkretne działania podejmiemy na tym etapie?

  1. Od razu wpiszemy Twojego klienta na giełdę dłużników (bezterminowo), co sprawi, że wyszukując nazwę tej firmy w wyszukiwarce, będzie widniała ona jako dłużnik, co dodatkowo zmotywuje tę osobę do szybszej reakcji. Wiele osób już na tym etapie decyduje się do spłaty zobowiązania. 
  2. Wyślemy oficjalne, wezwania do zapłaty odpowiednio rozłożone w czasie. Tak, żeby sukcesywnie przypominać dłużnikowi o całej sprawie.
  3. Wykorzystując odpowiednie techniki i prawie 20 lat doświadczenia w branży (pomogliśmy klientom już w ponad 33 000 spraw), będziemy negocjowali spłatę długu, lub zawarcie satysfakcjonującej Cię ugody.
  4. Przez cały czas trwania usługi jesteś w kontakcie z naszym zespołem, który będzie na bieżąco informował Cię o postępach.

Windykacja na etapie polubownym — ile to kosztuje?

Zlecenie nam działań na etapie polubownym nic Cię nie kosztuje. W przypadku odzyskania pieniędzy pobieramy poprzednio uzgodnioną i zaakceptowaną przez Ciebie prowizję.

Zawsze zaczynamy od bezpłatnej konsultacji, żebyśmy mogli ocenić twoją sprawę. Chcemy być z Tobą szczerzy i oszacować, jak wygląda realność ściągnięcia konkretnej należności. Po niemal 20 latach w branży jesteśmy w stanie to powiedzieć już na samym początku procesu.

Po tym, jak dostarczysz nam wymagane dokumenty poświadczające o zadłużeniu, podpiszemy cesję i zajmiemy się całą sprawą od A do Z. Nie musisz już więcej na własną rękę męczyć się z dłużnikiem. Zlecasz sprawę profesjonalistom i kontaktujesz się bezpośrednio z windykatorem/biurem obsługi klienta. 

Jeżeli polubownie nie uda się zwindykować należności, lecz ocenimy, że sprawa rokuje pozytywnie — zaproponujemy Ci skierowanie sprawy na etap sądowy.